Vedelbituumen kummimass SLAVYANKA

Vedelbituumen kummimass SLAVYANKA – on kahekomponentne vedelnituumen kummimass Slavyankabituumenpolümeer külmrakenduste jaoks, mis koosneb bituumenlateks-emulsioonist (komponent A) ja kõvendist (komponent B).
Komponent А on stabiilne pruuni ja tumepruuni värvi vedel mass. Komponent А on peendispersioonsüsteem, mis koosneb kahest omavahel mittesegunevast vedelikust (bituumen-vesi), mis on modifitseeritud elastikaatoriga (lateks). Dispergeeritud faas (bituumen) lastakse dispergeerimisainesse (vette) väikeste osakestena, mis on kaetud õhukese emulgaatori kihiga.
Komponent B on kristalne pulber või valged graanulid (kaltsiumkloriid 90 – 99%), mis on vees lahustatud. Pulbri (graanulite) ja vee segamisvahekord: 5% pulbrit (graanuleid) 95% vees (1 osa pulbrit (graanuleid) 19 osas vees).
Pärast polümerisatsiooni muutub veekindlust tagav vedelbituumen kummimass SLAVYANKA® musta värvi kummitaoliseks elastseks kihiks.
Veekindlust tagav vedelbituumen kummimass SLAVYANKA® on mõeldud igasuguse konfiguratsiooniga pindade kaitsmiseks. Pärast polümerisatsiooni on see ilmastikukindel, veekindel, keemiliselt püsiv ja kuumakindel kiletaoline vaip.
Kahekomponentse vedelbituumen kummimass SLAVYANKA® paigaldamine toimub ainult mehaaniliselt vedelkummi pritsimiseks mõeldud kahekanalilise eriseadme abil.
Ühenduskohtade ja konstruktsioonielementide ühendused tehakse vedelbituumen kummimassi SLAVYANKA®-ga koos osalise tugevdusega kootud või mittekootud materjalide abil.

Vedelbituumen kummimass SLAVYANKA® on vastupidav ja veekindel järgmiste asjaolude tõttu:
• bituumen-lateks emulsioon valmistatakse spetsiaalse tehnoloogilise seadme abil, mis võimaldab saada väga väikesi bituumeni osakesi võrreldes lateksi osakeste suurusega ning see võimaldab saavutada struktuuri homogeensuse ja pasta omaduste stabiilsuse;
• modifikaatorina bituumenemulsioonis kasutatakse bituumeniga täielikult kokkusobivat lateksit;
• bituumeni emulsiooni ja lateksi vahekorral on kõrged kihi elastsuse ja tüvede jaotuse omadused, mis luuakse hüdroisolatsiooni kihis äärmusliku välise füüsilise mõju all.
Vedelkummipasta SLAVYANKA® on pakitud järgmiselt:
• komponent А (emulsioon): 60 kg plastiktünnides, 200 kg plastikanumates, 950 kg plastikmahutites.
• komponent В (kaltsiumkloriid graanulite või pulbrina): 2,5 kg polüetüleenkottides.
Kokkuleppel kliendiga saab komponenti B tarnida kottides (tootja pakend).

Tootja pakendis vedelbituumen kummimass SLAVYANKA saab transportida igat liiki transpordivahendiga, järgides kaubaveo eeskirju, mis on kehtestatud seda tüüpi transpordile.
Tootja pakendis vedelbituumen kummimass SLAVYANKA tuleb hoida siseruumides või varju all temperatuurivahemikus +10°С kuni +50°С.

Tähelepanu! vedelbituumen kummimassil SLAVYANKA® ei tohi lasta külmuda, kuna külmumisel toimub polümeeri kalgendumine!
Temperatuur ei tohi vedelbituumen kummimass SLAVYANKA® paigaldamisel olla alla +10°С.

Ümbritseva õhu ja töödeldava pinna temperatuur ei tohiks olla alla +5°С.
vedelbituumen kummimassi SLAVYANKA-ga tehtavate tööde ajal tuleks vältida otsese päikesevalguse sattumist materjali kohale (anum tuleb hoida suletult), kuna pasta kuivab ja võivad tekkida klombid.